Arama

Şirket


44 yıldır, içinde yer aldığımız aydınlatma sektöründe, edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübeler sonucunda daha nitelikli ürünler yaratmak düşüncesiyle,1989 yılında STİLAS şirketini ve markasını oluşturduk. Misyonumuz hep insanlar ve mimari ile uyumlu, estetik, işlevsel ve verimli seçkin armatürler tasarlamak oldu. Değişen ve gelişen pazar ihtiyaçları doğrultusunda sürekli bir değişim ve evrimi hedefliyoruz.

STİLAS daima yeni fikirler ve yeni çözümler ile hep fark yaratma çabası içindedir.

Günümüzde artık enerjinin de verimli kullanılması önemli ve gerekli bir olgudur. Aydınlatma da enerji verimliliği, planlaması ve ışık tekniği bakımından doğru bir aydınlatma yaparak sağlanır. STİLAS ürünlerini tasarlarken bu bilinçle hareket ederek, bu doğrultuda ar-ge ve üretim yapmaya çalışmaktadır.   

 

STİLAS, her zaman kendisine güvenen ve destekleyen  müşterileri ile güçlü bir iletişim içerisinde olmaya çalışarak  ve onlardan gelecek önerileri de dikkate alarak, eksiksiz bir  hizmet verme ve memnun etme gayreti içerisindedir.

 

STİLAS, Merkezi İzmir Işıkkent’te bulunan fabrikasında konusunda uzman planlama ve üretim kadrosu ile üretimlerini sürdürmektedir. Standart ürün yelpazemizde yer alan iç ve dış aydınlatma armatürlerinin  yanı sıra proje ihtiyaçları ve koşullara uygunluğu doğrultusunda özel ürünlerde tasarlanıp üretilebilmektedir. Satış faaliyetleri ise İzmir, İstanbul ve Ankara bölgelerinde bulunan satış ekipleri ile birlikte yürütülmektedir. Sadece satış hizmeti ile değil,  veriyor olduğumuz proje desteği kapsamında ve proje ihtiyaçları doğrultusunda keşif, planlama, hesaplama ve uygun ürün seçimi ile her adımda çözüm ortağı olmak için çalışmaktayız.

 

STİLAS, üretimlerinde kullandığı hammadde, yardımcı malzeme veya yan ürünlerde kendi misyonu, vizyonu ve kalite anlayışı ile uyumlu olan yerli veya uluslararası tedarikçiler ile birlikte çalışma ve işbirliği içerisindedir.

 

STİLAS sektörün en önemli üretici derneklerinden AGİD’in(Aydınlatma Gereçleri İmalatçılar Derneği) ve ATMK’nın (Aydınlatma Türk Milli Komitesi) üyesidir. 

 

Tüm bu uygulamaları ve anlayışı ile biz, sektörde güven duyulan bir şirket olarak, gelişime açık ve sürekli kendini yenileme refleksi gösteren bir devamlılıkla yolumuza devam ediyoruz.                

kurumsal_logo.jpg


© COPYRIGHT 2012 STILAS AYDINLATMA
An Artwork by 360An Artwork by 360